Architekti

VIPkúpeľňa je priamym odberateľom talianskych fabrík ( Novellini, Naxos ceramiche, Monocibec ceramica, Leonardo ceramica, Century ceramiche, Atlas Concorde ). Z tohto dôvodu poskytujeme možnosť nadviazania obchodnej spolupráce aj pre architektov a dizajnérov.


Architekt svojou prácou podstatným spôsobom rozhoduje o efektivite všetkých vynaložených prostriedkov na dielo a o kvalite výsledku. Preto na VIPkúpeľňa sú všetky produkty prezentované nielen na úrovni vizuálneho zobrazenia a ceny, ale kvalitne spracovaný technických popis výrobkov spĺňa kritéria aj pre inšpiratívnu prácu architektonických štúdií. Zastupujeme prestížnych talianskych výrobcov, ktorí na svetovom trhu patria medzi elitu v dizajnových prevedeniach. Ich moderné technológie a vysoká úroveň výrobných procesov sú garanciou, ktorá zabezpečí čisté línie, komfort a dlhodobý zážitok. Každá fabrika má taktiež k dispozícii podklady na stiahnutie potrebné pre prácu v grafických programoch.


Ak máte záujem o nadviazanie spolupráce tohto druhu, napíšte nám prostredníctvom kontaktného formulára alebo nám zavolajte na t. č.: 0904 592 752. Po prijatí vašej požiadavky sa s vami skontaktujeme, dohodneme si obchodné stretnutie, resp. podmienky, za akých bude prebiehať spolupráca.